KATEGORIE PRODUKTÓW

 
Znajdź produkt:
Wybierz producenta:
   
  Odmrażacze i skrobaczki (7)
Baterie DURACELL (4)
Breloki do kluczyków (4)
Czyszczenie chromów (2)
Czyszczenie deski rozdzielczej (42)
Czyszczenie klimatyzacji (5)
Czyszczenie plastików (27)
Czyszczenie skóry (11)
Czyszczenie tapicerki (16)
Do Chłodnic (9)
Do Układu Kierowniczego (3)
Dobre na prezent (7)
Dom i Ogród (16)
EURO 2012 (0)
Inne (63)
Kity (5)
Kleje (72)
Konserwacja opon i felg (17)
Konserwacja silnika (17)
Konserwacja uszczelek (5)
Lakiery (2)
Latarki (17)
Likwidacja zarysowań (19)
Mycie szyb (24)
Nanotechnologia (3)
Odrdzewiacze (14)
Odświeżacze i zapachy (53)
Pielęgnacja lakieru (16)
Produkty dla warsztatów (68)
Płyny do Spryskiwaczy (5)
Regeneracja lakieru (20)
Ściereczki do czyszczenia (12)
Silikony (36)
Smary i Oleje (50)
Szampony (18)
Uszczelniacze (6)
Woski koloryzujące (14)
Woski uniwersalne (14)
Wycieraczki samochodowe (10)
Wyprzedaż garażowa (1)
Wyprzedaż posezonowa (0)


POMOC

Jak kupowaćZwroty i reklamacjeRegulamin sklepuAutokosmetyki SonaxVideo poradnikLinki sponsorowane

NOWOŚCI

Slim Smart Repair

Wielu z nas, posiadaczy i użytkowników pojazdów mechanicznych miało okazję wymieniać uszkodzoną w trakcie jazdy oponę. Warunki tej niby prostej i szybkiej naprawy to nie zawsze czysta, sucha i utwardzona nawierzchnia, często przychodzi nam zmieniać koło w błocie, deszczu, mrozie i śniegu. A że nieszczęścia chodzą parami to najczęściej tego typu usterka trafia nam się gdy jesteśmy ubrani elegancko i śpieszymy się gdzieś. Myślę, że każdy z nas jest sobie w stanie wyobrazić tą wydaje się beznadziejną sytuację. Nic przyjemnego. Czy da się ten problem załatwić szybko, sprawnie i bez plam? Da się.

Slim Smart Repair to produkt skierowany do wszystkich kierowców, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i komfort jazdy. Dzięki niemu w ciągu 10 minut uszczelnimy wszystkie drobne przebicia (jednak nie większe jak 6 mm). Proces zastosowania Slim Smart Repair nie przysporzy problemów nawet największym laikom, wystarczy postępować z zgodnie instrukcją.

Po zlokalizowaniu przebicia staramy się zgodnie z zaleceniem producenta usunąć przedmioty, które utkwiły w oponie. Następnie za pomocą dołączonego do zestawu klucza usuwamy rdzeń zaworu. Kolejnym krokiem jest wpuszczenie uszczelniacza do opony. Posłuży na do tego przeźroczysty przewód, który również jest elementem całego zestawu. Po zaaplikowaniu odpowiedniej ilości środka, wkręcamy z powrotem rdzeń i podłączamy mini-kompresor  do gniazda zapalniczki i zaworu koła. Oponę pompujemy do zalecanego przez producenta poziomu ciśnienia. Po zakończeniu całego procesu ruszamy autem w celu rozprowadzenia Slim Smart Repair po całym kole. Wypełni on wówczas wszystkie ubytki w oponie. Zaleca się ponowne sprawdzenie poziomu ciśnienia po przejechaniu krótkiego dystansu. W praktyce wygląda to tak:

Niewątpliwie największą zaletą Slim Smart Repair  jest fakt, że uszczelnienie odbywa się bez podnoszenia auta i odkręcania koła. Wiemy doskonale ile potu i złości trzeba przez siebie przelać, gdy przychodzi nam wykonać wszystkie te czynności w niekorzystnych warunkach. Warto dodać, że sam preparat jest absolutnie nieszkodliwy dla człowieka, nie jest palny ani toksyczny, bez problemu można go usunąć za pomocą wody (w przeciwieństwie do podobnych produktów, których użycie wymuszało na nas wymianę opony na nową). Za wadę można uznać ograniczony zakres przebić (nie większe niż 6 mm). Wówczas pozostaje nam tylko i wyłącznie tradycyjna zmiana koła.

Podsumowując Slim Smart Repair jest produktem, który warto mieć w swoim aucie. Pozwala na szybką i czystą naprawę drobnych przebić, dzięki czemu oszczędzamy czas, zdrowie i nerwy :D


Zobacz także

Ręczne mycie samochoduWoskowanie samochoduRegeneracja lakieruCzyszczenie tapicerkiCzyszczenie układu klimatyzacjiMycie opon i felgEkspresowe czyszczenie autaLepsza widoczność, większe bezpieczeństwo - płyny do spryskiwaczy SONAXJak zimą uruchomić samochódMotoryzacja to nasza pasjaUsuwanie rys z lakieru samochodowego T-CutNowości o oponachNieprzyjemny zapach powietrza z układu klimatyzacjiMy Shaldan - naturalne japońskie odświeżacze powietrzaSłownikReklamy i testy samochodówFotografie różnych pojazdówAutobiznes i tematy z nim związaneRaport niezawodności DEKRA 2010Kiedy po raz pierwszy zastosowanoHistoria motoryzacji