KATEGORIE PRODUKTÓW

 
Znajdź produkt:
Wybierz producenta:
   
  Odmrażacze i skrobaczki (7)
Baterie DURACELL (4)
Breloki do kluczyków (4)
Czyszczenie chromów (2)
Czyszczenie deski rozdzielczej (42)
Czyszczenie klimatyzacji (5)
Czyszczenie plastików (27)
Czyszczenie skóry (11)
Czyszczenie tapicerki (16)
Do Chłodnic (9)
Do Układu Kierowniczego (3)
Dobre na prezent (7)
Dom i Ogród (16)
EURO 2012 (0)
Inne (63)
Kity (5)
Kleje (72)
Konserwacja opon i felg (17)
Konserwacja silnika (17)
Konserwacja uszczelek (5)
Lakiery (2)
Latarki (17)
Likwidacja zarysowań (19)
Mycie szyb (24)
Nanotechnologia (3)
Odrdzewiacze (14)
Odświeżacze i zapachy (53)
Pielęgnacja lakieru (17)
Produkty dla warsztatów (68)
Płyny do Spryskiwaczy (5)
Regeneracja lakieru (20)
Ściereczki do czyszczenia (12)
Silikony (36)
Smary i Oleje (50)
Szampony (18)
Uszczelniacze (6)
Woski koloryzujące (14)
Woski uniwersalne (14)
Wycieraczki samochodowe (10)
Wyprzedaż garażowa (1)
Wyprzedaż posezonowa (0)


POMOC

Jak kupowaćZwroty i reklamacjeRegulamin sklepuAutokosmetyki SonaxVideo poradnikLinki sponsorowane

NOWOŚCI

Lepsza widoczność, większe bezpieczeństwo - płyny do spryskiwaczy SONAX

Lepsza widoczność, większe bezpieczeństwo - płyny do spryskiwaczy SONAX

 
Jadąc z prędkością 60 km/h Twój samochód pokonuje 17m w ciagu sekundy. Utrata widoczności nawet na tak krótką chwilę może kosztować życie.

Zimowe warunki są bardzo ciężkie dla kierowcy ze względu na znacznie ograniczoną widoczność. Częste opady śniegu lub deszczu, błoto pośniegowe bryzgające na szybę spod kół poprzedzających pojazdów, wysokie mrozy, przy których kiepskiej jakości płyny do spryskiwaczy rozmazują się na szybie – to wszystko sprawia, że jazda samochodem staje się ryzykowna. Dodatkowo w zimie znacznie wcześniej robi się ciemno, przez co skazani jesteśmy na częstszą jazdę w mroku.

Dlatego też w trosce o własne bezpieczeństwo przed sezonem zimowym powinniśmy sprawdzić stan piór wycieraczek samochodowych i w razie konieczności je wymienić i przede wszystkim zaopatrzyć się w dobrej jakości płyn do spryskiwaczy.

Firma SONAX proponuje kierowcom najwyższej jakości zimowe płyny do spryskiwaczy z linii Xtreme NanoPro opracowane na bazie nanotechnologii (gotowy do użycia o pojemności 5l oraz koncentraty 1l i 2l) oraz zimowe, gotowe do użycia płyny do spryskiwaczy o zapachu cytrynowym (opakowania 4l i 2l).

Zalety zimowych płynów do spryskiwaczy SONAX
temperatura zamarzania -20?C w przypadku płynów gotowych do użycia i do -30?C w przypadku koncentratów,
szybko usuwają typowe zimowe zabrudzenia, przywracając doskonałą widoczność i nie pozostawiając smug,
posiadają przyjemny, niedrażniący zapach,
chronią dysze spryskiwacza przed oblodzeniem,
spełniają wymagania normy ASTM D 1177-94 w zakresie ochrony przed zamarzaniem,
są bezpieczne dla lakieru, tworzyw sztucznych, elementów gumowych,
można stosować je w samochodach wyposażonych w dysze wachlarzowe,
zawarta w płynach do spryskiwaczy SONAX gliceryna zachowuje elastyczność gumowych piór wycieraczek,
nie powodują pęknięć naprężeniowych na kloszach reflektorów dzięki czemu doskonale nadają się do spryskiwaczy zwykłych reflektorów wykonanych z tworzyw sztucznych i reflektorów ksenonowych,
dostępne są w opakowaniach z filtrem UV chroniącym przed zmianą barwy płynu z trwałą foliową etykietą zabezpieczona lakierem UV.
Dlaczego warto wybrać płyny do spryskiwaczy firmy SONAX?
Wiedza i doświadczenie
SONAX należy do światowych liderów w produkcji płynów do spryskiwaczy i kosmetyków samochodowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ogromnej skali produkcji oferuje produkty najwyższej jakości w korzystnej cenie.

SONAX jako jedyny producent płynów do spryskiwaczy w Europie posiada własne laboratorium badawcze wyposażone w profesjonalne urządzenie umożliwiające przeprowadzenie wyjątkowo precyzyjnych testów płynów do spryskiwaczy w różnych (symulowanych) warunkach pogodowych. Dzięki testom jakość płynów SONAX jest poddawana ciągłej kontroli a ich formuła jest ciągle udoskonalana.

Bezpieczeństwo jako priorytet
SONAX przywiązuje ogromną wagę do bezpieczeństwa kierowców, dlatego też za nadrzędny cel przy opracowywaniu formuły płynu do spryskiwaczy firma przyjmuje jak najszybsze oczyszczenie szyby i odzyskanie przez kierowcę pełnej widoczności nawet w najcięższych warunkach pogodowych. Dodatkowo zapachy płynów do spryskiwaczy SONAX dobierane są tak, aby nie drażniły i nie rozpraszały kierowcy podczas jazdy.

Płyny do spryskiwaczy SONAX są również bezpieczne dla każdego elementu samochodu. Chronią elementy gumowe, nie powodują przebarwień na lakierze oraz pęknięć naprężeniowych na szkłach reflektorów (jako jedne z nielicznych płynów do spryskiwaczy dostępnych na naszym rynku nadają się do bezpiecznego stosowania w samochodach posiadających spryskiwacze przednich reflektorów). Dodatkowo można je bezproblemowo stosować w samochodach wyposażonych w dysze wachlarzowe (popularne w samochodach marek należących do grupy Volkswagen).

Najwyższa jakość płynów do spryskiwaczy SONAX została wielokrotnie potwierdzona w niezależnych testach przeprowadzonych przez takie instytucje jak TÜV i Dekra oraz prasę branżową.

Lepsza widoczność, większe bezpieczeństwo - płyny do spryskiwaczy SONAX
 

 
 

Zobacz także

Ręczne mycie samochoduWoskowanie samochoduRegeneracja lakieruCzyszczenie tapicerkiCzyszczenie układu klimatyzacjiMycie opon i felgEkspresowe czyszczenie autaSlim Smart RepairUsuwanie rys z lakieru samochodowego T-CutHistoria motoryzacjiKiedy po raz pierwszy zastosowanoRaport niezawodności DEKRA 2010Autobiznes i tematy z nim związaneFotografie różnych pojazdówReklamy i testy samochodówSłownikMy Shaldan - naturalne japońskie odświeżacze powietrzaNieprzyjemny zapach powietrza z układu klimatyzacjiNowości o oponachMotoryzacja to nasza pasjaJak zimą uruchomić samochód