KATEGORIE PRODUKTÓW

 
Znajdź produkt:
Wybierz producenta:
   
  Odmrażacze i skrobaczki (7)
Baterie DURACELL (4)
Breloki do kluczyków (4)
Czyszczenie chromów (2)
Czyszczenie deski rozdzielczej (42)
Czyszczenie klimatyzacji (5)
Czyszczenie plastików (27)
Czyszczenie skóry (11)
Czyszczenie tapicerki (16)
Do Chłodnic (9)
Do Układu Kierowniczego (3)
Dobre na prezent (7)
Dom i Ogród (16)
EURO 2012 (0)
Inne (63)
Kity (5)
Kleje (72)
Konserwacja opon i felg (17)
Konserwacja silnika (17)
Konserwacja uszczelek (5)
Lakiery (2)
Latarki (17)
Likwidacja zarysowań (19)
Mycie szyb (24)
Nanotechnologia (3)
Odrdzewiacze (14)
Odświeżacze i zapachy (53)
Pielęgnacja lakieru (16)
Produkty dla warsztatów (68)
Płyny do Spryskiwaczy (5)
Regeneracja lakieru (20)
Ściereczki do czyszczenia (12)
Silikony (36)
Smary i Oleje (50)
Szampony (18)
Uszczelniacze (6)
Woski koloryzujące (14)
Woski uniwersalne (14)
Wycieraczki samochodowe (10)
Wyprzedaż garażowa (1)
Wyprzedaż posezonowa (0)


POMOC

Jak kupowaćZwroty i reklamacjeRegulamin sklepuAutokosmetyki SonaxVideo poradnikLinki sponsorowane

NOWOŚCI

Ekspresowe czyszczenie auta

Obecnie, gdy mamy coraz mniej czasu dla siebie i rodziny jeszcze mniej uwagi poświęcamy wyglądowi naszego samochodu. Sprzątanie wnętrza ograniczamy z reguły do wytrzepania wycieraczek, a karoserię do umycia na stacji benzynowej. Natomiast czyszczenie elementów samochodu kojarzy nam się z dwoma osobnymi czynnościami: użyciem produktu i wycieraniem tej powierzchni. Możemy jednak przyspieszyć te czynności stosując specjalne ściereczki nasączone odpowiednimi preparatami. Są one odpowiednikami popularnych kosmetyków w aerozolach.

Produkty w tej formie mają jeszcze jedną zaletę. W porównaniu do popularnych aerozoli nie zajmują dużo miejsca, co docenimy np. podczas rodzinnych wyjazdów na wakacje, gdy liczy się każdy centymetr wolnej przestrzeni w bagażniku.

Kosmetyki samochodowe w formie ściereczek systematycznie powiększają ofertę rynku. W naszej Akademii polecamy produkty firmy Moje Auto oraz Armor All. W ich bogatej ofercie znajdziemy produkty do czyszczenia m.in. kokpitu, szyb, tapicerki oraz karoserii. Do ekspresowej kosmetyki karoserii proponujemy także syntetyczny wosk w płynie Turtle Wax 'ICE'.

Uwaga, w trakcie czyszczenia naszego pojazdu nie nabłyszczamy pedałów, wycieraczki podłogowej po stronie kierowcy, czy siedzisk w jednośladach

1. Asortyment polecanych przez nas ściereczek umożliwia ich użycie zarówno do zewnętrznych, jak i wewnętrznych elementów pojazdu.


2. Każde opakowanie posiada specjalne zamknięcie, które chroni pozostałe w nim ściereczki przed wyschnięciem.


3. Zaletą ściereczek jest możliwość wycierania nimi dużych i płaskich powierzchni, jak i małych w trudno dostępnych miejscach.


4. Spośród 'Ściereczek do kokpitu' możemy wybrać te pozostawiające czyszczoną powierzchnię matową lub z połyskiem.


5. Niewielkie zabrudzenia na tapicerce – czy to materiałowej, czy skórzanej, szybko usuniemy ściereczką nasączoną odpowiednim preparatem.


6. Szczególnie przydatnymi w wakacyjnych podróżach będą 'Ściereczki do mycia szyb' – zajmą nam one mało miejsca w bagażniku.


7. Osobne ściereczki pomogą nam w wyczyszczeniu osadów drogowych (smoła, pył z klocków hamulcowych, insekty) z felg bądź elementów karoserii samochodu.


8. 'Ściereczkami do karoserii' można bezpiecznie wyczyścić wszystkie rodzaje powierzchni lakierowanych


9. 'Ściereczki do rąk' przydatne są szczególnie do usuwania zabrudzeń pochodzących ze smarów, czy osadów drogowych.


10. W ekspresowej kosmetyce samochodu pomocny będzie również syntetyczny wosk w płynie 'ICE' marki Turtle Wax.


11. Można nim szybko i efektywnie pokryć elementy karoserii, a dla uzyskania głębokiego połysku wystarczy przetrzeć je ściereczką


Zobacz także

Ręczne mycie samochoduWoskowanie samochoduRegeneracja lakieruCzyszczenie tapicerkiCzyszczenie układu klimatyzacjiMycie opon i felgLepsza widoczność, większe bezpieczeństwo - płyny do spryskiwaczy SONAXSlim Smart RepairUsuwanie rys z lakieru samochodowego T-CutHistoria motoryzacjiKiedy po raz pierwszy zastosowanoRaport niezawodności DEKRA 2010Autobiznes i tematy z nim związaneFotografie różnych pojazdówReklamy i testy samochodówSłownikMy Shaldan - naturalne japońskie odświeżacze powietrzaNieprzyjemny zapach powietrza z układu klimatyzacjiNowości o oponachMotoryzacja to nasza pasjaJak zimą uruchomić samochód